Gratulálunk SZILVÁS ANETT webdesign szakirányos hallgatónknak!

Publikáció: 2018. április 22. vasárnap

Gratulálunk SZILVÁS ANETT webdesign szakirányos hallgatónknak!

A versenyre olyan fejlesztők jelentkezését várták, akik az alkalmazásötletükkel egy okosváros közösségét szólítják meg, legyen az akár egy szabadidős, vagy közönségszervező alkalmazás. Az app funkciója szabadon választható, de fontos kitétel, hogy az alkalmazás segítse a felhasználót a digitális térben is aktív polgárrá válni.

Design: Szilvás Anett (EKE)
konzulens: Gulyás Benedek

Budapest Art_Book Fair 2018 könyvbemutató, díjátadó

A győztes alkotók között szerepel Kolcsár Zsolt, másodéves tervezőgrafika mesterszakos hallgatónk is a DAM_AGE kisérleti tipográfia projektjével.

Budapest Art_Book Fair 2018 könyvbemutató, díjátadó

Szánthó Boglárka, volt Webdesign BA szakirányos hallgatónkkal készült interjú

Mese a Napról című diplomamunkája a Phenom’enon magazinban

Szánthó Boglárka, volt Webdesign BA szakirányos hallgatónkkal készült interjú

Interjú Antal Melinda, volt hallgatónkkal és Süli-Zakar Szabolcs oktatónkkal a Phenom’enon magazinban

Az ArtHungry 47. heti műtárgya a Fekete lyukak, amely harmadik helyezett lett a 4. ArtHungry Díj tervezőgrafika kategóriájában

Első díj a Diákhitel Képző 2018 pályázatán!

Barbara Katona, elsőéves Tervezőgrafika MA szakos hallgatónk nyerte el a Diákhitel Képző 2018 pályázatának első helyét

Első díj a Diákhitel Képző 2018 pályázatán!

Tanszékünk hallgatóinak munkái is szerepelnek a XXI. Országos Tervezőgrafikai Biennálén Békéscsabán.

A tárlat a Munkácsy Mihály Múzeum kiállítótermeiben 2019. január 6-ig látogatható.

Hallgatói és oktatói siker a Graphifesten

Gratulálunk Zeman Zoltán oktatónknak aki átvehette a MATT Szakmai Különdíját illetve Csiby-Gindele Botond elsőéves Tervezőgrafika mesterszakos hallgatónknak a Vylyan Bogyólé I. és III. díjához.

Hallgatói és oktatói siker a Graphifesten

Három hallgatónk a Poster for_ plakátpályázat kiállítói között

Gratulálunk Bodnár Dorottya, Katona Barbara és Keresztény Lilla hallgatóinknak

Három hallgatónk a Poster for_ plakátpályázat kiállítói között