Apóriák

Tárlatvezetés, kötetbemutató, performansz

Publikáció: 2022. április 21. csütörtök

Intézetünk két oktatója is részt vesz a MODEM szombati programnapján. Csontó Lajos tárlatvezetést tart Tasnádi József nagyszabású Apóriák című tárlatán, míg Süli-Zakar Szabolcs a kötetbemutatón vesz részt!

A program ingyenes, nagyon ajánljuk!

Mentorprogram a hátrányos helyzetű gyerekekért

A Magyar Református Szeretetszolgálat 2018-ban hívta életre Válaszút programját a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Ózdon.

Mentorprogram a hátrányos helyzetű gyerekekért

DIPLOMA '22 / BA Diploma kiállítás és védés (2022.06.13-15.)

Média & Design Intézet Tervezőgrafika BA szakos hallgatóinak Diploma kiállítása Megnyitó: 2022.06.10. 17:00 Helyszín: Kepes Intézet, Eger, Széchenyi István utca 16. Kiállítást megnyitja: Rudics Mónika Köszöntőt mond: Juhász Tibor

DIPLOMA '22 / BA Diploma kiállítás és védés (2022.06.13-15.)

IGEN – NEM – MÉGSEM kiállítás. Media & Design Eger x ISBN

A kiállításon a Media&Design Eger Tervezőgrafika szakos hallgatóinak, az elmúlt pár évben készült legizgalmasabb kiadványait veheti kézbe a látogató.

IGEN – NEM – MÉGSEM kiállítás. Media & Design Eger x ISBN

Virtuális DIPLOMA 2021

A Média és Design Intézet, Eszterházy Károly Katolikus Egyetem és a Walter's Cube közös projektje

Virtuális DIPLOMA 2021

TIPÓZÓNA /4/

Kiállítás a hazai tervezőgrafikai képzést nyújtó egyetemek, valamint a krakkói Jan Matejko Képzőművészeti Akadémia (PL), a Kassai Műszaki Egyetem (SK) és a Missouri Állami Egyetem (USA) hallgatóinak és oktatóinak tipográfiai munkáiból.

TIPÓZÓNA /4/

TERVEZŐGRAFIKA felvételi előkészítő Egerben!

Az Eszterházy Károly Egyetem felvételi előkészítőt indít Tervezőgrafika szakra

TERVEZŐGRAFIKA felvételi előkészítő Egerben!

Typefaceseger

Ajándék fontok az egri tervezőgrafikus hallgatóinktól!

Typefaceseger

Nyílt Nap és felvételi konzultációs lehetőség // Tervezőgrafika BA (Grafika, Animáció, Webdesign) és Tervezőgrafika MA

2021. január 28. csütörtök 17 óra

VMI 2020 Diplomakatalógus

Elkészült a VMI 2020-as diplomakatalógusa!

VMI 2020 Diplomakatalógus

MAMA

Az egri Tervezőgrafika MA szakos hallgatóink bemutatják féléves munkáikat!

MAMA

BABA

Tervezőgrafika BA (Animáció/Grafika/Web) PREZI

BABA