NEMZETKÖZI TERMÉSZETMŰVÉSZETI ALKOTÓTELEP

Publikáció: 2016. július 22. péntek

NEMZETKÖZI TERMÉSZETMŰVÉSZETI ALKOTÓTELEP

2016 JÚLIUS 19-29

A Vizuális Művészeti Intézet Képzőművészeti Tanszékének szervezésében ismét elindult a munka  Nemzetközi Természetművészeti Alkotótelepen, Márokföldön. Tanszékünk és az önkormányzat összefogásával létrehozott az országunkban egyedülálló első Természetművészeti parkjának újabb alkotásai készülnek a napokban.

Hallgatóink együtt dolgoznak a partner intézményeinkből meghívott hazai és külföldi egyetemek professzoraival és hallgatóival. Szakmai gyakorlatuk során nemzetközi tapasztalatokkal gazdagodnak, megismerik a világ képzőművészetet oktató intézményeiben tanuló társaikat, betekinthetnek az ott működő kortárs gondolkodás tendenciáiba.

RÉSZTVEVŐK:

NTUA (Taiwan): Mrs. Prof. Chen, Kuang-yi; Pan, Zong-han; Xie, Zong-han; Liu, Yu-hsun; Huang, Kuan-ling;

ISI (Indonesia): Mr. Prof Anusapati; Wahyu Nogroho

YATOO (Korea): Eung-woo- Ri,

SANDARBH (India): Anish Ahluwalia

Márton László Attila, Akadémiai tudományos munkatárs

PTE (Pécs): Dr. habil Colin Foster, Dr. habil Fusz György, Mezei Krisztián, Kovács Eszter

EKE (Eger): Dr. habil Erős István, Dr. Balázs Péter, Lipkovics Péter, Bácsi Sztella, Nyilas Ágnes, Lőkös Dániel, Dóra Mira Molnár, Vajna Ráhel Anna, Szilágyi Anna, Vass Balázs, Hegyi Kata, Ráth Virág

Kopasz Tamás kiállítása

FWD: Skandinávia?

F.Balogh Erzsébet kiállítása

Süli-Zakar Szabolcs Akkumuláció c. kiállítása

LÉGVONAL ↗︎ SHORTCUT

FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ!

Ismét díjözön az OMDK 2015 versenyen!

Noszvaji Nemzetközi Művésztelep kiállítása - Erdőszőlői Művésztelep kiállítása

Az Eszterházy Károly Főiskola Vizuális Művészeti Tanszéke tisztelettel meghívja a Noszvaji Nemzetközi Művésztelep kiállítására és az Erdőszőlői Művésztelep kiállítására

Noszvaji Nemzetközi Művésztelep kiállítása - Erdőszőlői Művésztelep kiállítása

Portfólió

Marcell Tamás tervezőgrafikus bemutatkozó előadása.

Portfólió

Harmonia diversitas

nemzetközi kiállítás Megnyitó: 2012. október 2. 17:00., Templom Galéria (H-3300 Eger, Trinitárius utca 5.)

Harmonia diversitas