Első díj a Diákhitel Képző 2018 pályázatán!

Publikáció: 2018. november 21. szerda

Első díj a Diákhitel Képző 2018 pályázatán!

Katona Barbara, elsőéves Tervezőgrafika MA szakos hallgatónk nyerte el a Diákhitel Képző 2018 pályázatának első helyét Szerepjáték című munkájával. A több, mint 300 beérkezett pályamű közül a zsűri által kiválasztott legjobb 20 alkotás közé Bandis Barbi, másodéves Tervezőgrafika MA szakos hallgató és Szabó Martin Gergő, harmadéves Elektrográfia BA szakos hallgató munkája is bekerült. A bekerült alkotásokból az A38 Hajón nyílt kiállítás november 19-én, amely megtekinthető november 25-ig. Gratulálunk!

További hallgatói munkák
és információk a tanszékről:
behance.net/visualeger
instagram.com/media_design_eger

Diákhitel 2018

Budapest Art_Book Fair 2018 könyvbemutató, díjátadó

A győztes alkotók között szerepel Kolcsár Zsolt, másodéves tervezőgrafika mesterszakos hallgatónk is a DAM_AGE kisérleti tipográfia projektjével.

Budapest Art_Book Fair 2018 könyvbemutató, díjátadó

Szánthó Boglárka, volt Webdesign BA szakirányos hallgatónkkal készült interjú

Mese a Napról című diplomamunkája a Phenom’enon magazinban

Szánthó Boglárka, volt Webdesign BA szakirányos hallgatónkkal készült interjú

Interjú Antal Melinda, volt hallgatónkkal és Süli-Zakar Szabolcs oktatónkkal a Phenom’enon magazinban

Az ArtHungry 47. heti műtárgya a Fekete lyukak, amely harmadik helyezett lett a 4. ArtHungry Díj tervezőgrafika kategóriájában

Tanszékünk hallgatóinak munkái is szerepelnek a XXI. Országos Tervezőgrafikai Biennálén Békéscsabán.

A tárlat a Munkácsy Mihály Múzeum kiállítótermeiben 2019. január 6-ig látogatható.

Hallgatói és oktatói siker a Graphifesten

Gratulálunk Zeman Zoltán oktatónknak aki átvehette a MATT Szakmai Különdíját illetve Csiby-Gindele Botond elsőéves Tervezőgrafika mesterszakos hallgatónknak a Vylyan Bogyólé I. és III. díjához.

Hallgatói és oktatói siker a Graphifesten

Három hallgatónk a Poster for_ plakátpályázat kiállítói között

Gratulálunk Bodnár Dorottya, Katona Barbara és Keresztény Lilla hallgatóinknak

Három hallgatónk a Poster for_ plakátpályázat kiállítói között

Hallgatóink a Typománia Nemzetközi Tipográfia Fesztiválon

Négy hallgatónk videóját is beválogatták a moszkvai Typománia Nemzetközi Tipográfia Fesztiválra

Hallgatóink a Typománia Nemzetközi Tipográfia Fesztiválon

Gratulálunk SZILVÁS ANETT webdesign szakirányos hallgatónknak!

A versenyre olyan fejlesztők jelentkezését várták, akik az alkalmazásötletükkel egy okosváros közösségét szólítják meg

Gratulálunk SZILVÁS ANETT webdesign szakirányos hallgatónknak!

Kolcsar Zsolt, első éves Tervezőgrafika MA-s hallgatónk Marosvásárhely arculat projektjéről címlapon számolt be a Vásárhelyi Hírlap

A teljes arculat és cikk megtekinthető a leírásban